Mar-Med na IV Warszawskich Dniach Ultrasonograficznych


Firma Mar-Med już po raz czwarty brała udział w niezwykłym wydarzeniu, jakim są Warszawskie Dni Ultrasonograficzne, które odbyło się w dniach 4-5 kwietnia 2013 w hotelu Holliday Inn w Warszawie. Tematem, kolejnej czwartej edycji tej konferencji była Diagnostyka w endokrynologii ginekologicznej i tyreologii.

Mar-Med czynnie uczestniczy w organizacji tego wydarzenia od samego początku istnienia cyklu. Dlatego tym bardziej cieszymy się wysoką frekwencją, zainteresowaniem i pozytywnymi opiniami, jakie Warszawskie Dni Ultrasonograficzne zbierają.

Więcej i Warszawskich Dniach Ultrasonograficznych przeczytać można na stronie kongresu: www.wdu.mar-med.pl 

Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Zaprezentowaliśmy na nim dystrybuowane przez nas ultrasonografy, a wśród nich:

  • najbardziej zaawansowany technologicznie model dystrybuowanej przez nas firmy Samsung MedisonAccuvix A30, w najmocniejszej konfiguracji dedykowanej do badań endokrynologicznych oraz ginekologiczno-położniczych. Największą siłą tego ultrasonografu jest świetna jakość obrazu (dzięki nowemu hybrydowemu beam-formerowi oraz ekranowi LED o rozdzielczości FullHD) i niespotykana czułość trybów dopplerowskich. Do tego, aparat ten w porównaniu do innych rozwiązań dostępnych na rynku można nabyć w bardzo konkurencyjnej cenie.
  • SonoAce R7 – niezwykle funkcjonalny system ultrasonograficzny. Bardzo dobra jakość obrazu i trybów dopplerowskich dedykuje go do praktyki prywatnej, w wielu dziedzinach medycyny.
  • SonoAce R3 – przenośny ultrasonograf, który świetnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie dobry obraz i mobilność mają największe znaczenie.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z tego wydarzenia: