Mar-Med Medical najlepszym dystrybutorem Samsung Medison w Europie


Na niedawno zakończonym światowym spotkaniu wszystkich dystrybutorów firmy Samsung Medison Polskę reprezentowała firma Mar-Med Medical. Z radością informujemy, że tym razem zostaliśmy wyróżnieni zaszczytną nagrodą Best Performance Award Europe.

2013_Mar-Med_best-performace-awardPodkreślono, że to Mar-Med od prawie 20 lat skutecznie promuje ultrasonografy Samsung Medison w Polsce, wysoko oceniono osiągnięcia w sprzedaży wynikające z wyróżniającego się najwyższymi standardami zawodowymi zespołu handlowego i aplikacyjnego a także wyjątkowy profesjonalizm naszego serwisu.

Na pozostałych kontynentach rozdzielono jeszcze 7 nagród. Podczas wystawnej uroczystości nagrodę z rąk vice-prezydenta SM odebrał założyciel i właściciel firmy Mar-Med Medical – mgr inż. Artur Marciniak.

Samsung Medison tylko wyjątkowo nagradza dystrybutorów. Ostatnio nagrody przyznawane były 4 lata temu. W swojej wieloletniej historii firma Mar-Med już wielokrotnie nagradzana była przez firmę Medison. Cieszymy się, że naszą ciężką pracę dla Ochrony Zdrowia docenia również obecny Zarząd koncernu Samsung Medison.

2013_Mar-Med_best-performace-award_001

2013_Mar-Med_best-performace-award_001a

2013_Mar-Med_best-performace-award_002a

2013_Mar-Med_best-performace-award_003a